UKL2A331MHD
NichiconNichicon
UKL2A331MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UKL2A331MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.UKL2A331MHD.pdf2.UKL2A331MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UKL2A331MHD
Part Number UKL2A331MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 133393 pcs Arkusz danych 1.UKL2A331MHD.pdf2.UKL2A331MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UKL Ripple Current @ Low Frequency 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.095A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-10539
UKL2A331MHD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose