UJB0L223THD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UJB0L223THD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22000UF 5.5V RADIAL
Arkusze danych: 1.UJB0L223THD.pdf2.UJB0L223THD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UJB0L223THD
Part Number UJB0L223THD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22000UF 5.5V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4789 pcs Arkusz danych 1.UJB0L223THD.pdf2.UJB0L223THD.pdf
Napięcie - znamionowe 5.5V Tolerancja -10%, +50%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UJB oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 200 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 22000µF 5.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 22000µF