UHM0J152MPD3
NichiconNichicon
UHM0J152MPD3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UHM0J152MPD3
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: UHM0J152MPD3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UHM0J152MPD3
Part Number UHM0J152MPD3 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5592 pcs Arkusz danych UHM0J152MPD3.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UHM oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 18 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 1500µF