UHC1C221MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UHC1C221MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: UHC1C221MPD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UHC1C221MPD
Part Number UHC1C221MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5498 pcs Arkusz danych UHC1C221MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UHC Ripple Current @ Low Frequency 427.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 910mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 44 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF