UES1H221MHM
NichiconNichicon
UES1H221MHM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UES1H221MHM
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UES1H221MHM.pdf2.UES1H221MHM.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UES1H221MHM
Part Number UES1H221MHM Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 133059 pcs Arkusz danych 1.UES1H221MHM.pdf2.UES1H221MHM.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UES oceny -
Polaryzacja Bi-Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-15036
UES1H221MHM-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 220µF Aplikacje Audio
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UES1H330MPM
UES1H330MPM
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Na stanie: 360320 pcs
Pobieranie: UES1H330MPM.pdf
RFQ
UES1H221MHM1TN
UES1H221MHM1TN
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL