UES1E470MPM
NichiconNichicon
UES1E470MPM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UES1E470MPM
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.UES1E470MPM.pdf2.UES1E470MPM.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UES1E470MPM
Part Number UES1E470MPM Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 374184 pcs Arkusz danych 1.UES1E470MPM.pdf2.UES1E470MPM.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UES oceny -
Polaryzacja Bi-Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-15029
UES1E470MPM-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 47µF Aplikacje Audio