UES0J470MEM
NichiconNichicon
UES0J470MEM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UES0J470MEM
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.UES0J470MEM.pdf2.UES0J470MEM.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UES0J470MEM
Part Number UES0J470MEM Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 519091 pcs Arkusz danych 1.UES0J470MEM.pdf2.UES0J470MEM.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria UES oceny -
Polaryzacja Bi-Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-15008
UES0J470MEM-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 47µF Aplikacje Audio