UEP0J331MPD1TA
NichiconNichicon
UEP0J331MPD1TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UEP0J331MPD1TA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.UEP0J331MPD1TA.pdf2.UEP0J331MPD1TA.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UEP0J331MPD1TA
Part Number UEP0J331MPD1TA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 226164 pcs Arkusz danych 1.UEP0J331MPD1TA.pdf2.UEP0J331MPD1TA.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UEP Ripple Current @ Low Frequency 185mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 277.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Bi-Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF