UCZ1C471MCS1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UCZ1C471MCS1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.UCZ1C471MCS1GS.pdf2.UCZ1C471MCS1GS.pdf3.UCZ1C471MCS1GS.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UCZ1C471MCS1GS
Part Number UCZ1C471MCS1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 80613 pcs Arkusz danych 1.UCZ1C471MCS1GS.pdf2.UCZ1C471MCS1GS.pdf3.UCZ1C471MCS1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UCZ Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can - SMD
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 28 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp - Wysokość - Siedzą (Max) 0.425" (10.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose