UCY2D151MHD3
NichiconNichicon
UCY2D151MHD3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UCY2D151MHD3
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UCY2D151MHD3.pdf2.UCY2D151MHD3.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UCY2D151MHD3
Part Number UCY2D151MHD3 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 88722 pcs Arkusz danych 1.UCY2D151MHD3.pdf2.UCY2D151MHD3.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UCY Ripple Current @ Low Frequency 945mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.89A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-16711
UCY2D151MHD3-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 33 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UCY2D181MHD
UCY2D181MHD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Na stanie: 71602 pcs
Pobieranie: UCY2D181MHD.pdf
RFQ
UCY2D151MHD
UCY2D151MHD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL