UCS2G6R8MPD1TD
NichiconNichicon
UCS2G6R8MPD1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UCS2G6R8MPD1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.UCS2G6R8MPD1TD.pdf2.UCS2G6R8MPD1TD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UCS2G6R8MPD1TD
Part Number UCS2G6R8MPD1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 410114 pcs Arkusz danych 1.UCS2G6R8MPD1TD.pdf2.UCS2G6R8MPD1TD.pdf
Tolerancja 6.8µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.197" (5.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria UCS
Stan RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can
Pitch - Złącze 400V Package / Case -
Inne nazwy 493-13293-3 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Ilość Kondensatory 140mA @ 120Hz Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta UCS2G6R8MPD1TD Żywotność @ Temp. -
Impedancja - Wysokość - Siedzą (Max) 0.709" (18.00mm)
Rozszerzony opis 6.8µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Aplikacje 8000 Hrs @ 105°C