UCS2E220MPD1TD
NichiconNichicon
UCS2E220MPD1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UCS2E220MPD1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.UCS2E220MPD1TD.pdf2.UCS2E220MPD1TD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UCS2E220MPD1TD
Part Number UCS2E220MPD1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 140413 pcs Arkusz danych 1.UCS2E220MPD1TD.pdf2.UCS2E220MPD1TD.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UCS Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-4745-1
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UCS2E220MPD
UCS2E220MPD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL