UCD2A101MNQ1MS
NichiconNichicon
UCD2A101MNQ1MS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UCD2A101MNQ1MS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Arkusze danych: 1.UCD2A101MNQ1MS.pdf2.UCD2A101MNQ1MS.pdf3.UCD2A101MNQ1MS.pdf
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UCD2A101MNQ1MS
Part Number UCD2A101MNQ1MS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48590 pcs Arkusz danych 1.UCD2A101MNQ1MS.pdf2.UCD2A101MNQ1MS.pdf3.UCD2A101MNQ1MS.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UCD Ripple Current @ Low Frequency 396.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 793mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Original-Reel®
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-6431-6
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 170 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 100µF