UCD1V330MCL1GS
NichiconNichicon
UCD1V330MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UCD1V330MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Arkusze danych: 1.UCD1V330MCL1GS.pdf2.UCD1V330MCL1GS.pdf3.UCD1V330MCL1GS.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UCD1V330MCL1GS
Part Number UCD1V330MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 757456 pcs Arkusz danych 1.UCD1V330MCL1GS.pdf2.UCD1V330MCL1GS.pdf3.UCD1V330MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria UCD Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-6424-2
UCD1V330MCL1GS-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 360 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 33µF