UCD1H470MCL6GS
NichiconNichicon
UCD1H470MCL6GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UCD1H470MCL6GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.UCD1H470MCL6GS.pdf2.UCD1H470MCL6GS.pdf3.UCD1H470MCL6GS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UCD1H470MCL6GS
Part Number UCD1H470MCL6GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 282530 pcs Arkusz danych 1.UCD1H470MCL6GS.pdf2.UCD1H470MCL6GS.pdf3.UCD1H470MCL6GS.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UCD Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Original-Reel®
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-6184-6
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 660 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 47µF