UCD0J680MCL1GS
NichiconNichicon
UCD0J680MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UCD0J680MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 6.3V SMD
Arkusze danych: 1.UCD0J680MCL1GS.pdf2.UCD0J680MCL1GS.pdf3.UCD0J680MCL1GS.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UCD0J680MCL1GS
Part Number UCD0J680MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 6.3V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 944725 pcs Arkusz danych 1.UCD0J680MCL1GS.pdf2.UCD0J680MCL1GS.pdf3.UCD0J680MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria UCD Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-17508-2
UCD0J680MCL1GS-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 360 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 68µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF