UBX2C220MPL1TD
NichiconNichicon
UBX2C220MPL1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBX2C220MPL1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBX2C220MPL1TD.pdf2.UBX2C220MPL1TD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBX2C220MPL1TD
Part Number UBX2C220MPL1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 106213 pcs Arkusz danych 1.UBX2C220MPL1TD.pdf2.UBX2C220MPL1TD.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UBX Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 288mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-13236-3
UBX2C220MPD1TD
temperatura robocza -40°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Pojemność 22µF Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBX2C220MPL
UBX2C220MPL
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL