UBX1A331MPL
NichiconNichicon
UBX1A331MPL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBX1A331MPL
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBX1A331MPL.pdf2.UBX1A331MPL.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBX1A331MPL
Part Number UBX1A331MPL Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83981 pcs Arkusz danych 1.UBX1A331MPL.pdf2.UBX1A331MPL.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UBX Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C Pojemność 330µF