UBW2A221MHD
NichiconNichicon
UBW2A221MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBW2A221MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBW2A221MHD.pdf2.UBW2A221MHD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBW2A221MHD
Part Number UBW2A221MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 88468 pcs Arkusz danych 1.UBW2A221MHD.pdf2.UBW2A221MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UBW Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-16657
UBW2A221MHD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 135°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 110 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C Pojemność 220µF
Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBW2A100MPD1TD
UBW2A100MPD1TD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Na stanie: 197809 pcs
Pobieranie: UBW2A100MPD1TD.pdf
RFQ
UBW2A221MHD1TN
UBW2A221MHD1TN
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL