UBW1J102MHD
NichiconNichicon
UBW1J102MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBW1J102MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBW1J102MHD.pdf2.UBW1J102MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBW1J102MHD
Part Number UBW1J102MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73260 pcs Arkusz danych 1.UBW1J102MHD.pdf2.UBW1J102MHD.pdf
Tolerancja 1000µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.295" (7.50mm)
Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm) Seria UBW
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can
Pitch - Złącze 63V Package / Case -
Inne nazwy 493-13044
UBW1J102MHD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 135°C
Ilość Kondensatory 1.273A @ 120Hz Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta UBW1J102MHD Żywotność @ Temp. -
Impedancja 55 mOhm Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis 1000µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Aplikacje 3000 Hrs @ 135°C