UBW1H221MPD
NichiconNichicon
UBW1H221MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBW1H221MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBW1H221MPD.pdf2.UBW1H221MPD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBW1H221MPD
Part Number UBW1H221MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 101290 pcs Arkusz danych 1.UBW1H221MPD.pdf2.UBW1H221MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UBW Ripple Current @ Low Frequency 465mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 493-14893
UBW1H221MPD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 135°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 98 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 135°C
Pojemność 220µF Aplikacje Automotive