UBT2W220MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT2W220MHD8
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V THRU HOLE
Arkusze danych: 1.UBT2W220MHD8.pdf2.UBT2W220MHD8.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT2W220MHD8
Part Number UBT2W220MHD8 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 450V THRU HOLE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 98058 pcs Arkusz danych 1.UBT2W220MHD8.pdf2.UBT2W220MHD8.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 154mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 277.2mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 493-17587
UBT2W220MHD8-ND
temperatura robocza -25°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Pojemność 22µF Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBT2W220MHD8TN
UBT2W220MHD8TN
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 450V THRU HOLE
Na stanie: 58013 pcs
Pobieranie: UBT2W220MHD8TN.pdf
RFQ
UBT2W220MHD
UBT2W220MHD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL