UBT2G470MHD
NichiconNichicon
UBT2G470MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT2G470MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBT2G470MHD.pdf2.UBT2G470MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT2G470MHD
Part Number UBT2G470MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96132 pcs Arkusz danych 1.UBT2G470MHD.pdf2.UBT2G470MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 243mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 364.5mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-4482
UBT2G470MHD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Pojemność 47µF Aplikacje Automotive