UBT2E470MHD
NichiconNichicon
UBT2E470MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT2E470MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBT2E470MHD.pdf2.UBT2E470MHD.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT2E470MHD
Part Number UBT2E470MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66158 pcs Arkusz danych 1.UBT2E470MHD.pdf2.UBT2E470MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 337.5mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Pojemność 47µF
Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBT2E680MHD
UBT2E680MHD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Na stanie: 58273 pcs
Pobieranie: UBT2E680MHD.pdf
RFQ
UBT2E470MHD8
UBT2E470MHD8
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 250V THRU HOLE
Na stanie: 65305 pcs
Pobieranie: UBT2E470MHD8.pdf
RFQ
UBT2E470MHD8TN
UBT2E470MHD8TN
Pobieranie: UBT2E470MHD8TN.pdf
UBT2E330MHD8TO
UBT2E330MHD8TO
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 250V THRU HOLE
Pobieranie: UBT2E330MHD8TO.pdf
UBT2E470MHD1TN
UBT2E470MHD1TN
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL