UBT2C220MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT2C220MPD8TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V THRU HOLE
Arkusze danych: 1.UBT2C220MPD8TD.pdf2.UBT2C220MPD8TD.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT2C220MPD8TD
Part Number UBT2C220MPD8TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V THRU HOLE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 127181 pcs Arkusz danych 1.UBT2C220MPD8TD.pdf2.UBT2C220MPD8TD.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 207mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Pojemność 22µF Aplikacje Automotive