UBT1H2R2MPD
NichiconNichicon
UBT1H2R2MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT1H2R2MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBT1H2R2MPD.pdf2.UBT1H2R2MPD.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT1H2R2MPD
Part Number UBT1H2R2MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 360527 pcs Arkusz danych 1.UBT1H2R2MPD.pdf2.UBT1H2R2MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.8 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Pojemność 2.2µF