UBT1E102MHD
NichiconNichicon
UBT1E102MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT1E102MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBT1E102MHD.pdf2.UBT1E102MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT1E102MHD
Part Number UBT1E102MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 126988 pcs Arkusz danych 1.UBT1E102MHD.pdf2.UBT1E102MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 1.173A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.75A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-14864
UBT1E102MHD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 33 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C Pojemność 1000µF