UBT1C332MHD
NichiconNichicon
UBT1C332MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT1C332MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBT1C332MHD.pdf2.UBT1C332MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT1C332MHD
Part Number UBT1C332MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71518 pcs Arkusz danych 1.UBT1C332MHD.pdf2.UBT1C332MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 1.816A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.71A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-4478
UBT1C332MHD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 20 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C Pojemność 3300µF