UBT1C221MPD
NichiconNichicon
UBT1C221MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT1C221MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBT1C221MPD.pdf2.UBT1C221MPD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT1C221MPD
Part Number UBT1C221MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 289306 pcs Arkusz danych 1.UBT1C221MPD.pdf2.UBT1C221MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 620mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-16612
UBT1C221MPD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 150 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 220µF
Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBT1C102MHD8
UBT1C102MHD8
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE
Na stanie: 102543 pcs
Pobieranie: UBT1C102MHD8.pdf
RFQ
UBT1C221MPD1TD
UBT1C221MPD1TD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Na stanie: 145250 pcs
Pobieranie: UBT1C221MPD1TD.pdf
RFQ
UBT1C222MHD8
UBT1C222MHD8
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 16V THRUHOLE
Pobieranie: UBT1C222MHD8.pdf
UBT1C221MPD8TD
UBT1C221MPD8TD
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 16V THRU HOLE