UBT1A221MPD8
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBT1A221MPD8
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
Arkusze danych: 1.UBT1A221MPD8.pdf2.UBT1A221MPD8.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBT1A221MPD8
Part Number UBT1A221MPD8 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 283744 pcs Arkusz danych 1.UBT1A221MPD8.pdf2.UBT1A221MPD8.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UBT Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Wysokość - Siedzą (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Pojemność 220µF Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBT1A222MHD
UBT1A222MHD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Na stanie: 156954 pcs
Pobieranie: UBT1A222MHD.pdf
RFQ
UBT1A221MPD8TA
UBT1A221MPD8TA
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
Na stanie: 293373 pcs
Pobieranie: UBT1A221MPD8TA.pdf
RFQ
UBT1A221MPD8TD
UBT1A221MPD8TD