UBC1V331MNS1MS
NichiconNichicon
UBC1V331MNS1MS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBC1V331MNS1MS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Arkusze danych: 1.UBC1V331MNS1MS.pdf2.UBC1V331MNS1MS.pdf3.UBC1V331MNS1MS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBC1V331MNS1MS
Part Number UBC1V331MNS1MS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 53512 pcs Arkusz danych 1.UBC1V331MNS1MS.pdf2.UBC1V331MNS1MS.pdf3.UBC1V331MNS1MS.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UBC Ripple Current @ Low Frequency 435.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 650mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-4474-1
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 150°C
Pojemność 330µF Aplikacje Automotive