UAS2D151MHD1TN
NichiconNichicon
UAS2D151MHD1TN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UAS2D151MHD1TN
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UAS2D151MHD1TN.pdf2.UAS2D151MHD1TN.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UAS2D151MHD1TN
Part Number UAS2D151MHD1TN Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81698 pcs Arkusz danych 1.UAS2D151MHD1TN.pdf2.UAS2D151MHD1TN.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UAS Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 736mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF