TVX2W220MCD
NichiconNichicon
TVX2W220MCD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TVX2W220MCD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V AXIAL
Arkusze danych: 1.TVX2W220MCD.pdf2.TVX2W220MCD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TVX2W220MCD
Part Number TVX2W220MCD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 450V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66684 pcs Arkusz danych 1.TVX2W220MCD.pdf2.TVX2W220MCD.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia x 1.319" L (16.00mm x 33.50mm)
Seria TVX Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja - Opakowania Bulk
Package / Case Axial, Can Inne nazwy 493-13383
TVX2W220MCD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose