TVX2G010MAD
NichiconNichicon
TVX2G010MAD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TVX2G010MAD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1UF 20% 400V AXIAL
Arkusze danych: 1.TVX2G010MAD.pdf2.TVX2G010MAD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TVX2G010MAD
Part Number TVX2G010MAD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 400V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 141076 pcs Arkusz danych 1.TVX2G010MAD.pdf2.TVX2G010MAD.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
Seria TVX Ripple Current @ Low Frequency 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.4mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja - Opakowania Bulk
Package / Case Axial, Can Inne nazwy 493-14846
TVX2G010MAD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1µF Aplikacje General Purpose