TVX2C2R2MAD
NichiconNichicon
TVX2C2R2MAD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TVX2C2R2MAD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 160V AXIAL
Arkusze danych: 1.TVX2C2R2MAD.pdf2.TVX2C2R2MAD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TVX2C2R2MAD
Part Number TVX2C2R2MAD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 160V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 196545 pcs Arkusz danych 1.TVX2C2R2MAD.pdf2.TVX2C2R2MAD.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia x 0.669" L (6.30mm x 17.00mm)
Seria TVX Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36.8mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja - Opakowania Bulk
Package / Case Axial, Can Inne nazwy 493-14834
TVX2C2R2MAD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2.2µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2.2µF Aplikacje General Purpose