RUB1C270MLG
NichiconNichicon
RUB1C270MLG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RUB1C270MLG
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 27UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.RUB1C270MLG.pdf2.RUB1C270MLG.pdf3.RUB1C270MLG.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RUB1C270MLG
Part Number RUB1C270MLG Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 27UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4924 pcs Arkusz danych 1.RUB1C270MLG.pdf2.RUB1C270MLG.pdf3.RUB1C270MLG.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria FPCAP, UB
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2917 (7343 Metric) Inne nazwy 493-13683-2
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm
szczegółowy opis 27µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 27µF