RPS1C820MCN1GS
NichiconNichicon
RPS1C820MCN1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPS1C820MCN1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.RPS1C820MCN1GS.pdf2.RPS1C820MCN1GS.pdf3.RPS1C820MCN1GS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPS1C820MCN1GS
Part Number RPS1C820MCN1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137430 pcs Arkusz danych 1.RPS1C820MCN1GS.pdf2.RPS1C820MCN1GS.pdf3.RPS1C820MCN1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria FPCAP, RPS
Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-3851-1
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.264" (6.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm szczegółowy opis 82µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 82µF Aplikacje General Purpose