RL81C331MDN1KX
NichiconNichicon
RL81C331MDN1KX Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RL81C331MDN1KX
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Arkusze danych: 1.RL81C331MDN1KX.pdf2.RL81C331MDN1KX.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RL81C331MDN1KX
Part Number RL81C331MDN1KX Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 250702 pcs Arkusz danych 1.RL81C331MDN1KX.pdf2.RL81C331MDN1KX.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-6629-3
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm szczegółowy opis 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose