RHT1A221MDN1
NichiconNichicon
RHT1A221MDN1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RHT1A221MDN1
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H
Arkusze danych: 1.RHT1A221MDN1.pdf2.RHT1A221MDN1.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RHT1A221MDN1
Part Number RHT1A221MDN1 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 286875 pcs Arkusz danych 1.RHT1A221MDN1.pdf2.RHT1A221MDN1.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria FPCAP, RHT
Ripple Current @ Low Frequency 395mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.95A @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-3736
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 17 mOhm szczegółowy opis 220µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 17 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RHT1A221MDN1PX
RHT1A221MDN1PX
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H