RHS1A151MCN1GS
NichiconNichicon
RHS1A151MCN1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RHS1A151MCN1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 1.RHS1A151MCN1GS.pdf2.RHS1A151MCN1GS.pdf3.RHS1A151MCN1GS.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RHS1A151MCN1GS
Part Number RHS1A151MCN1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 218872 pcs Arkusz danych 1.RHS1A151MCN1GS.pdf2.RHS1A151MCN1GS.pdf3.RHS1A151MCN1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria FPCAP, RHS
Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-3775-2
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.264" (6.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm szczegółowy opis 150µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RHS1D391MCN1GS
RHS1D391MCN1GS
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V SMD
Na stanie: 64850 pcs
Pobieranie: RHS1D391MCN1GS.pdf
RFQ
RHS175
RHS175
Producenci: Ohmite
Opis: POT 175 OHM 25W WIREWOUND LINEAR