QYX2A682KTP
NichiconNichicon
QYX2A682KTP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QYX2A682KTP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RAD
Arkusze danych: 1.QYX2A682KTP.pdf2.QYX2A682KTP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QYX2A682KTP
Part Number QYX2A682KTP Producent Nichicon
Opis CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 733225 pcs Arkusz danych 1.QYX2A682KTP.pdf2.QYX2A682KTP.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.110" W (6.00mm x 2.80mm) Seria QYX
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 493-3420
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester szczegółowy opis 6800pF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Pojemność 6800pF Aplikacje General Purpose