QYX1H823KTP
NichiconNichicon
QYX1H823KTP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QYX1H823KTP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 0.082UF 10% 50VDC RAD
Arkusze danych: 1.QYX1H823KTP.pdf2.QYX1H823KTP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QYX1H823KTP
Part Number QYX1H823KTP Producent Nichicon
Opis CAP FILM 0.082UF 10% 50VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 226538 pcs Arkusz danych 1.QYX1H823KTP.pdf2.QYX1H823KTP.pdf
Napięcie znamionowe - DC 50V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm) Seria QYX
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 493-3400
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester szczegółowy opis 0.082µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Pojemność 0.082µF Aplikacje General Purpose