QYP1H473KTP
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QYP1H473KTP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 50VDC RAD
Arkusze danych: 1.QYP1H473KTP.pdf2.QYP1H473KTP.pdf
1900 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QYP1H473KTP
Part Number QYP1H473KTP Producent Nichicon
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 50VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 589263 pcs Arkusz danych 1.QYP1H473KTP.pdf2.QYP1H473KTP.pdf
Napięcie znamionowe - DC 50V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm) Seria YP
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester
szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Pojemność 0.047µF