QXK2J683KTP
NichiconNichicon
QXK2J683KTP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QXK2J683KTP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: 1.QXK2J683KTP.pdf2.QXK2J683KTP.pdf3.QXK2J683KTP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QXK2J683KTP
Part Number QXK2J683KTP Producent Nichicon
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 183530 pcs Arkusz danych 1.QXK2J683KTP.pdf2.QXK2J683KTP.pdf3.QXK2J683KTP.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.728" L x 0.228" W (18.50mm x 5.80mm) Seria QXK
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 493-3548
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Pojemność 0.068µF Aplikacje General Purpose