QXK2J334JTP
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QXK2J334JTP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD
Arkusze danych: 1.QXK2J334JTP.pdf2.QXK2J334JTP.pdf3.QXK2J334JTP.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QXK2J334JTP
Part Number QXK2J334JTP Producent Nichicon
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 77904 pcs Arkusz danych 1.QXK2J334JTP.pdf2.QXK2J334JTP.pdf3.QXK2J334JTP.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.004" L x 0.311" W (25.50mm x 7.90mm) Seria QXK
oceny - Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.697" (17.70mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Pojemność 0.33µF Aplikacje General Purpose