QAP2G155JRP
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QAP2G155JRP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC AXIAL
Arkusze danych: 1.QAP2G155JRP.pdf2.QAP2G155JRP.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QAP2G155JRP
Part Number QAP2G155JRP Producent Nichicon
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC AXIAL Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 34424 pcs Arkusz danych 1.QAP2G155JRP.pdf2.QAP2G155JRP.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.909" W, 0.528" T x 1.378" L (23.10mm, 13.40mm x 35.00mm) Seria QAP
oceny - Package / Case Axial
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 1.5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Pojemność 1.5µF Aplikacje High Frequency, Switching