PLV1H180MCL1
NichiconNichicon
PLV1H180MCL1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PLV1H180MCL1
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 18UF 20% 50V T/H
Arkusze danych: 1.PLV1H180MCL1.pdf2.PLV1H180MCL1.pdf3.PLV1H180MCL1.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PLV1H180MCL1
Part Number PLV1H180MCL1 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 18UF 20% 50V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4239 pcs Arkusz danych 1.PLV1H180MCL1.pdf2.PLV1H180MCL1.pdf3.PLV1H180MCL1.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria PLV
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 493-3731 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 48 mOhm szczegółowy opis 18µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 48 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 18µF Aplikacje General Purpose