PLV1D221MDL1
NichiconNichicon
PLV1D221MDL1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PLV1D221MDL1
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V T/H
Arkusze danych: 1.PLV1D221MDL1.pdf2.PLV1D221MDL1.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PLV1D221MDL1
Part Number PLV1D221MDL1 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68758 pcs Arkusz danych 1.PLV1D221MDL1.pdf2.PLV1D221MDL1.pdf
Napięcie - znamionowe 20V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria PLV
Ripple Current @ High Frequency 2.4A @ 100kHz oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 493-14175
PLV1D221MDL1-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm
szczegółowy opis 220µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF