PLF0E152MDO1
NichiconNichicon
PLF0E152MDO1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PLF0E152MDO1
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H
Arkusze danych: 1.PLF0E152MDO1.pdf2.PLF0E152MDO1.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PLF0E152MDO1
Part Number PLF0E152MDO1 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 88414 pcs Arkusz danych 1.PLF0E152MDO1.pdf2.PLF0E152MDO1.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria PLF
Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 8 mOhm szczegółowy opis 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose