PCV1K220MCL1GS
NichiconNichicon
PCV1K220MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCV1K220MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 22UF 20% 80V SMD
Arkusze danych: 1.PCV1K220MCL1GS.pdf2.PCV1K220MCL1GS.pdf3.PCV1K220MCL1GS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCV1K220MCL1GS
Part Number PCV1K220MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 80V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34702 pcs Arkusz danych 1.PCV1K220MCL1GS.pdf2.PCV1K220MCL1GS.pdf3.PCV1K220MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 80V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria PCV
Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz oceny -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-4569-6 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 38 mOhm
szczegółowy opis 22µF 80V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 38 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 22µF